Choď na obsah Choď na menu
 


Anjeli

22. 4. 2009

Znamenia anjelov často a bezdôvodne podceňujeme

Chcú s nami nadviazať kontakt

Anjeli chcú upútať našu pozornosť a nadviazať s nami kontakt. Pomáhajú nám vyliečiť sa, avšak podceňujeme znamenia, ktoré nám dávajú a považujeme ich za náhodu či výplody našej fantázie.

"Anjeli však hovoria: ´Nemôžeme písať svoje odkazy na oblohu. Kedykoľvek si teda všimnete, že sa vo vašom živote objavujú nejaké modelové situácie, najmä ak prichádzajú ako odpoveď na vaše otázky alebo modlitby, venujte im pozornosť a verte im. Keď opakovane počujete rovnakú pieseň alebo zaznamenáte rovnaké číselné poradie, kto za to podľa vás môže? Vaši anjeli, samozrejme!"- uvádza vo svojej knihe "Liečenie s anjelmi" Doreen Virtue.

Anjeli nám svoje posolstvá často oznamujú prostredníctvom číselných poradí. Robia to dvomi spôsobmi. Buď informáciu jemne pošepkajú do ucha, takže zdvihneme oči práve včas, aby sme zaznamenali napríklad čas na hodinkách alebo telefónne číslo na bilboarde. Anjeli dúfajú, že si uvedomíme, že rovnaký číselný rad vidíme už po niekoľký raz. Napríklad, môžeme vidieť tri jednotky naraz alebo mať pocit, že kedykoľvek sa pozrieme na hodinky, bude na nich 1:11 alebo 11:11. Druhým spôsobom, ako nám anjeli ukazujú významné číselné rady, sú fyzické zásahy, keď napríklad zariadia, aby pred nami išlo auto so špecifickou poznávacou značkou, ktorú si máme všimnúť.

Tí, čo si tento fenomén uvedomujú, sa stávajú odborníkmi na výklad zmyslu rôznych poznávacích značiek. Týmto spôsobom nám anjeli odovzdávajú podrobné odkazy. Naši anjeli nám vysvetlia, aký význam sa vzťahuje na našu situáciu. Treba sa opýtať: "Čo sa mi snažíte povedať?" A oni nám s radosťou poskytnú ďalšie informácie, ktoré nám pomôžu rozlúštiť význam ich číselných posolstiev.

Anjel v hodine smrti ukáže, ako sa dalo žiť inak

Ľudia nemajú pokoru. Myslia len na seba

Tento text napísal Miro Maglen, učiteľ čchi-kungu z Bratislavy. Spontánne vychádzajúce slová sú podložené vnútornými zážitkami, ktoré pretavil. Stoja za úvahu.

Ľudia nemajú pokoru. Nemajú pokoru k Bohu, ani k učiteľovi, ani k druhému človeku. Myslia len na seba. Chceli by sa mať ako v bavlnke, chceli by zdravie, chceli by schopnosti - tretie oči, a tak... Nechcú prijímať utrpenie, hoci práve ono má posilniť ich dušu. Utrpenie, ktoré očisťuje, ktoré posúva ďalej. Nechcú prijímať ani následky, ktorých pôvodcom sú oni sami.

Ľudia radšej myslia na menej dôležité veci: peniaze, majetok, sex, úspech a podobné veci, ktoré ich duši vôbec neprospejú. Väčšina sa vyhovára: "Ale veď žijeme v takom svete a musíme žiť nohami pevne na zemi. Musime sa starať o seba a o svoju rodinu, nie o druhých...." Ale keď človek nerešpektuje prírodné a božie zákony, dá sa povedať, že žije pevne nohami na zemi?

Ako to všetko budú vysvetľovať anjelovi, ktorý po nich príde v hodine smrti? Pred očami sa im premietne celý život vrátane pýchy, povýšenia, hnevu, pripútanosti, závislostí, nedôvery k Bohu, nepochopenia samého seba... Možno povedia: "Ale ja som musel... Nedalo sa inak..." A anjel im ukáže ako sa to dalo inak.

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.