Choď na obsah Choď na menu
 


Rituály, ktoré sa oplatia

20. 12. 2008

                                                                      

Rituály, ktoré sa oplatia

Koniec starého a začiatok nového roka je najvhodnejší čas na robenie poriadkov v peňaženke, ktorá väčšinou už v tomto období zíva prázdnotou. Existujú však rituály, ktoré z nás síce nespravia milionárov, ale zabezpečia nám dostatok po celý rok. Ak ich urobíme správne, budú naozaj účinné.

Na Silvestra v predsieni bytu na zem položíme bankovku. Čím má vyššiu hodnotu, tým lepšie. Mala by byť na takom mieste, aby každý, kto príde do bytu, musel na ňu stúpiť. (Môžeme ju položiť aj pod koberček). Takýmto spôsobom sa bude náš majetok rozrastať.

Vyskúšať môžeme aj čarovanie s mincou. Vezmime si mincu, u nás je najvyššia desaťkorunová (ale sú aj mince strieborné vyššej hodnoty) a vložíme ju na 10 dní do destilovanej vody, aby sa očistila. Potom ju podržíme pod tečúcou vodou 10 minúť, a následne ju pritlačíme k srdcu. Desaťkrát to zopakujeme a pritom hovoríme: "Vráť sa ku mne rozmnožená tisíckrát."

Ak chceme získať veľké peniaze vezmime palinu, červené santalové drevo a pačuli. Rozotrieme všetko na prášok a zmiešame v rovnakých množstvách. Každý večer pred spaním spálime prášok na rozžeravenom uhlí v miestnosti, kde spíme. Opakujeme to deväť dní. Po celý čas intenzívne myslíme na peniaze, kúpime si žreb, vsadíme na čísla v lotérii či inej hre. Po deviatich dňoch vezmeme bankovku, napríklad 500-korunáčku a sformuje z nej rožtek. Vsypeme doň prášok a starostlivo uzavrieme. Nepoužívame lepiacu pásku! Potom bankovku vložíme do malého vrecúška zo zelenej látky. Vrecúško nosíme ustavične pri sebe. Ak v tom čase pálime naďalej prášok v miestnosti, večer vrecúško nemusíme mať pri sebe.

Metóda čínskej mince hovorí, že si treba zadovážiť veľké množstvo mincí rovnakej hodnoty. Potom treba zapáliť zelenú sviečku a na stole urobiť z mincí rímsku číslicu VIII. Počas ukladania si treba polohlasne opakovať svoje túžby a finančné potreby, napríklad potrebujeme nové auto, byt, nábytok, a podobne. Keď je číslo uložené, staneme si tvárou k východu a poďakujeme sa za vypočutie našich prosieb. Od tej chvíle duchovia úspechu budú pri nás. Počas použitia tohto rituálu je vhodné vymeniť si dobrú energiu s prírodou, napríklad sa postarať o strom, ktorý rastie v blízkosti nášho domu, alebo zasadiť strom či krík. S týmto stromom sa potom budeme môcť rozprávať o svojich ťažkostiach a prosiť prírodných duchov o pomoc.

Najjednoduchší spôsob, ako si zabezpečiť plnú peňaženku, je nosiť v nej kúsok hematitu a bobkového listu.

Z uvedených metód sa mnohí vysmievajú, ale tí, ktorí ich správne použili, sa tešia z úspechu.

 

Na Nový rok musí byť v dome poriadok bez hnevu a plaču

Šťastie prináša šošovica a pirohy

Na Nový rok by sme sa mali vystríhať hnevu, plaču, zvadám, lenivosti, dávať si pozor, aby sme v tento deň niečo nerozbili, nepoškodili. Z domu nič nepožičiavame, žena má mať po celý deň pri sebe peniaze. V dome musí byť poriadok, smeti nevynášame, pretože by sme z neho vyniesli bohatstvo, prípadne by niekto do roka zomrel. Zákaz sa vzťahuje aj na pranie, vešanie šiat, šitie.

V tento sviatočný deň nie je vhodné konzumovať hydinu ani zajačie mäso, lebo by sa mohlo stať, že majetok "uletí" alebo "odbehne". Šťastie prináša šošovica, aby bolo v dome dosť peňazí a pirohy s lekvárom. Každý človek sa má dobre najesť, aby v budúcom roku netrpel hladom. Nuž, ochutnajme novoročné menu, šošovicovú polievku a pirohy zo zemiakového alebo obyčajného cesta so slivkovým lekvárom!

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.