Choď na obsah Choď na menu
 


Astrológia, zverokruh

28. 3. 2009

 

Znamenie   

             

Planéta            

     

 

Kamene znamení
Podpora pozitívnej
povahovej črty znamení

 

Baran 
21.3. – 20.4.

Oheň

Mars

* Rubín
* Diamant
Ametyst
Akvamarín
Avanturín
Karneol
Citrín
Ohnivý achát
Granát
Jadeit
Jaspis
Magnetit
Turmalín
Topás
Rodochrosit
Býčie oko
Ruženín

 

Býk
21.4. – 20.5.
Zem Venuša

* Smaragd
* Topás
Akvamarín
Záhneda
Diamant
Kyanit
Kunzit
Lazurit
Malachit
Rodonit
Safír
Selenit
Tygrie oko
Azurit
Lapis Lazuli
Ruženín
Smaragd

 

Blíženci
21.5. – 21.6.
Vzduch Merkúr

* Turmalín
* Achát
Apatit
Apofylit
Akvamarín
Chalcedon
Vápenec
Chrysokol
Chrysopras
Citrín
Obsidián
Serpentit
Sagenit
Dentrický achát
Tygrie oko
Zoisit
Ulexit
Lapiz lazuli

 

Rak
22.6. – 22.7.
Voda Mesiac

* Perla
Mesačný kameň
Jantár
Beryl
Karneol
Vápenec
Chalcedon
Chrysopras
Opál
Turmalín
Smaragd
Rodonit
Rubín
Machový achát
Ohnivý achát
Dentrický achát
Ruženín
Amazonit

Labradorit

 

Lev
23.7. – 23.8
Oheň Slnko

* Tygrie oko
* Rubín
Jantár
Karneol
Chrysokol
Citrín
Danburit
Smaragd
Ohnivý achát
Granát
Zlatý beryl
Kunzit
Muskovit
Ónyx
Petalit
Pyrit
Rodochrozit
Rubín
Tyrkys
Krištáľ

 

Panna
24.8. – 23.9.
Zem Merkúr

* Peridot
* Sardonyx
Amazonit
Jantár
Modrý topás
Dioptáz
Karneol
Chrysokol
Citrín
Granát
Magnetit
Mesačný kameň
Machový achát
Opál
Obsidián
Sagenit
Zafír
Sugilit
Sardonyx
Heliotrop

 

Váhy
24.9. – 22.10.
Vzduch Venuša

* Zafír
* Opál
Ametrín
Apofylit
Akvamarín
Avanturín
Krevel
Chiastolit
Chryzolit
Smaragd
Nefrit
Kunzit
Lepidolit
Obsidián
Mesačný kameň
Peridot
Topás
Prehnit
Serpentin
Jadeit
Lapis lazuli
Heliotrop

 

Škorpion
24.10. – 22.11.
Voda Mars

* Topás
* Malachit
Akvamarín
Beryl
Čaroit
Dioptáz
Smaragd
Granát
Turmalín
Herkimer
Diamant
Kunzit
Rodochrozit
Rubín
Obsidián
Tyrkys
Variscit
Fluorit

 

Strelec
23.11. – 21.12.
Oheň Jupiter

* Topás
* Tyrkys
Ametyst
Azurit
Chalcedón
Čaroit
Dioptáz
Granát
Labradorit
Lazurit
Rubín
Záhneda
Sodalit
Wulfenit
Lapis lazuli

 

Kozorožec
22.12. – 20.01.
Zem Saturn

* Gagát
* Ónyx
Krištáľ
Jantár
Azurit
Karneol
Fluorit
Granát
Turmalín
Labradorit
Magnezit
Malachit
Peridot
Rubín
Záhneda
Tyrkys
Aragonit
Galenit

 

Vodnár
21.01. – 19.02.
Vzduch Saturn

* Akvamarín
* Ametyst
Aragonit
Apofilit
Jantár
Angelit
Celestín
Obsidián
Chrysopras
Fluorit
Labradorit
Magnetit
Akvamarín
Ametyst

 

Ryby
20.02. – 20.03.
Voda Jupiter

* Adulár
* Ametyst
Mesačný kameň
Vltavín
Kunzit
Tyrkys
Achát
Akvamarín
Beryl
Chalcedon
Vápenec
Chrysopras
Fluorit
Ruženín
Smithsonit
Heliotrop

 

* Hlavné kamene

Nevyberajte si kameň podľa vášho znamenia, ale jeho liečebných schopností

Drahokamy a polodrahokamy majú mnoho zaujímavých liečebných vlastností vedia podporiť hojenie rán, liečbu niektorých ochorení či rekonvalescenciu. Každý kameň má svoje osobité a výnimočné poslanie a jeho silu môžeme využiť pre podporu čí získanie zdravia, určitých vlastností alebo postojov.

Sila drahých kameňov sa zakladá na zvláštnych vibráciách energie. Ich nosením alebo prikladaním na určité miesta tela sa menia a zušľachťujú naše vlastné vibrácie. Prostredníctvom energie Reiki, ktorú využíva alternatívna medicína, je možné tieto kamene vyčistiť a „nabiť" čistou, pozitívnou energiou, ktorá vyrovnáva psychiku, upokojuje a zmierňuje depresívne stavy.

Drahé kamene sa často spájajú so znamením zverokruhu. Mnohí, ktorí sa venujú liečeniu prostredníctvom kameňov, sú toho názoru, že nie je správne vyberať si kameň podľa znamenia, v ktorom sme sa narodili. Naopak. Drahý kameň si má každý zvoliť podľa toho, aké liečebné schopnosti má, a ktorú chorobu ním chceme vyliečiť. Aby ste si však vedeli dobre vybrať, mali by ste poznať ich silu.

Prehľad niektorých kameňov a ich liečivých vlastností.

Lapis Lazuli. Kedysi ľudia verili, že tento kameň má schopnosť zaháňať nešťastie. V Egypte sa používal ako kameň, ktorý umožňoval pohľad do nesmrteľnosti duše. Kameň, ktorý pomáha potlačovať horúčky, vyrovnáva vysoký krvný tlak, tíši bolesti počas menštruácie a pomáha zmierňovať prejavy depresií. Lieči nespavosť, melanchóliu, choroby žlčníka. Odporúča sa nosiť pri sebe aj pri rakovine.

Ruženín. Označuje sa ako „kameň umelcov". Oživuje fantáziu, inšpiráciu a duševnú tvorivosť. Je považovaný za kameň dobra, zdravia a lásky. Pomáha pri črevných problémoch, chorobách srdca, ľadvín, pečene, pľúc a genitálií. Výborný vplyv má na poruchy plodnosti mužov.

Jantár. V Oriente je dodnes používaný k prehĺbeniu meditácie, pri rozjímaní, modlitbách a ako pomôcka pri jasnovidectve. Ovplyvňuje náš celkový telesný a mentálny zdravotný stav. Uplatňuje sa pri ochoreniach močového mechúra, pri žlčníkových, žalúdočných a črevných ťažkostiach, pri astme a bronchitíde.

Opál. Máva bielu, čiernu alebo kryštálovú farbu. Ten, kto je majiteľom opálu so zvláštnou čiarou, musí svoj život zamerať na jeden cieľ, inak stratí všetko. Lieči melanchóliu, ochorenia srdca, zlepšuje zrak a ukľudňuje nervy. Ohnivý opál je ochranou pred búrkami. Opál pomáha aj pri chorobách pľúc a nervového systému.

Tyrkys. Zabraňuje vstupu záporných vplyvov a škodlivých vibrácií do našej aury a môže ich dokonca absorbovať. Už v starom Egypte milovali tyrkys. Podľa starých prameňov býva tyrkys označovaný za ochrancu cnosti a tiež sa o ňom hovorí, že zaručuje spoľahlivosť a priateľstvo. Dnes nachádza svoje použitie hlavne pri bolestiach krku a pľúc. Tiež komunikačné problémy, ako napríklad koktanie, možno použitím tohto kameňa zlepšiť.

Tigrie oko. Posilňuje schopnosť sústrediť sa a chráni pred nezmyselnou žiarlivosťou. Podporuje zdravie, myseľ a pedagogické schopnosti. Vyvoláva v človeku pocit bezpečia. Pomáha rýchlo prekonať nachladnutie.

Malachit. Priaznivo pôsobí na regeneračné a hojivé procesy. Odstraňuje z tela škodlivé energie, ktoré spôsobujú choroby, preto je možné pokladať ho na všetky bolestivé a choré miesta. Stimuluje imunitu.

Citrín. Rozvíja intelektuálne tvorivé schopnosti a pomáha tak nájsť riešenie pri začiatkoch nových projektov. Doporučuje sa pri chorobách srdca, ľadvín, pečene a svalov. Podporuje látkovú výmenu a ovplyvňuje čistotu pleti. Starším ľuďom dodáva energiu, pomáha pri depresiách, nervozite a únave. Je nápomocný aj pri cukrovke.

Ametyst. Tento kameň vyjasňuje videnie a sny a okrem toho i predpovede do budúcnosti, napomáha intuícii a meditácii. Prečisťuje a bystrí rozum. Je vhodný, ak trpíte častými bolesťami hlavy, migrénou, nespavosťou. Podporuje imunitný systém a doporučuje sa používať pri chorobách pečene, čriev a cukrovky. Ľudia v stredoveku verili, že ochraňuje pred opilstvom. Pomáha pri epilepsii a uľahčuje ženám pôrod.

Achát. V minulosti bol achát nosený ako amulet zaisťujúci dlhý život, úspech a dobrých priateľov. Posilňuje organizmus a pôsobí proti námesačnosti, zmierňuje epilepsiu. Pomáha pri liečení bolesti hlavy a kožných ochoreniach. Má priaznivé účinky proti skleróze. Odstraňuje nervozitu a apatiu. Pomáha pri očných a dýchacích problémoch. Podľa rôznych prameňov sa mu pripisuje schopnosť priťahovať dedičstvo a upozorňovať na skryté poklady.

Avanturín. Patrí k najvšestrannejším a najúčinnejším kameňom. Zmierňuje nadmerné emócie, dodáva pocit rovnováhy a uspokojenia. Pomáha pri kožných chorobách, ktoré sú ovplyvnené nervozitou a nevyrovnaným duševným stavom.

Tibeťania ho používali pri liečbe krátkozrakosti.

Kamene potrebujú pravidelnú starostlivosť

Počas noci očistite kameň v sklenenej miske studenej vody. Misku používajte len na čistenie kameňov, nepripravujte v nej jedlo. Raz do týždňa kameň prepláchnite 5 minút pod studenou tečúcou vodou, či opäť nechajte v miske cez noc. Kamene sa dobíjajú energeticky na dopoludňajšom slnku max. 10 minút na priamom slnku. Ak máte kameňov niekoľko, nenechávajte ich uskladnené v krabici všetky dokopy. Rozostavte ich tak, aby mohli „dýchať" a mali prístup k dennému svetlu. Všeobecne platí, že nie je dobré kamene miešať v jednej nádobe. Hlavne modré a fialové kamene to nemajú radi.

 

Astrológia pomáha každému človeku na jeho ceste životom

Ľudia by mali poznať svoj horoskop

Astrológia je náuka stará tisícky rokov a len časom sa z nej oddelila astronómia. Táto veda je veľmi exaktná a pre obyčajných ľudí takmer bezvýznamná. Pozornému človeku však neujde poznanie, že všetko so všetkým súvisí a že na svete neexistuje náhoda. Už v období Hippokrata bol každý dobrý liečiteľ aj dobrým astrológom. Ten vedel, že ak prechádza Mesiac určitým znamením, s ktorým majú súvislosť určité orgány v tele chorého, nie je dobré dané orgány v tomto období operovať, pretože pacient je ohrozený na živote, alebo dôjde k vážnym komplikáciám.

Astrológia pomáha ľuďom na ich ceste životom. Dáva im návod, ako sa stať lepším, ako čo najviac vyťažiť zo šancí, ktoré im osud ponúka. Práve preto by mal každý človek poznať svoj horoskop.

Astrológia však nie je veštenie budúcnosti a u každého jednotlivca sa v horoskope objaví len to, čo si z minulosti priniesol do súčasnosti, to, čo mu je dané, predpoklady pre tento život. Tieto dispozície znamenajú isté obmedzenia v našom živote v kariére, vo vzťahoch, v hromadení hmotných statkov či finančných prostriedkov, naznačujú aj choroby, s ktorými sa môžeme v tomto živote najviac stretávať. Prinášame si základné rysy charakteru, našej osobnosti, veľkosti ega, stupňa duchovného vývoja, spôsobu komunikácie, a podobne. Preto si všímame Radix koleso osudu. Tu sa nachádza dvanásť znamení, desať planét (ak rátame za planétu aj Mesiac), dvanásť domov. Každý dom predstavuje jednu ľudskú činnosť, preto je pre výpočet domu dôležitý presný čas narodenia. V kolese osudu je v hrubých rysoch načrtnutý náš osud. V hrubých rysoch preto, lebo človek má slobodnú vôľu a svojím neustálym rozhodovaním má možnosť s týmto osudom pracovať, meniť ho. Na intuitívnej úrovni každého človeka sú uložené jeho želania, predstavy, čo by chcel v živote dosiahnuť, čím by chcel byť. Toto všetko nájdeme v horoskope.

Astrológia sa týka predovšetkým tých osôb, ktoré sú si vedomé svojho duchovného vývoja, dobre vedia, že na Zemi nie sú prvýkrát. Karmické uzly, ktoré horoskop taktiež naznačuje, poukazujú na úlohu každého jednotlivca v tomto pozemskom živote. Ľuďom na duchovnej ceste nie je neznáme, čo je karma a karmická špirála vývoja duše.

Základom Božského poznania sú tri vedy: alchýmia, mágia a astrológia. 

Tieto učenia nie sú prístupné každému človeku. Nie každý dosiahol v živote takú duchovnú úroveň, aby chápal zmysel svojho bytia na Zemi .

Zverokruh

Kozorožec
Kozorožec 22. December - 20. Január

Vodnár
Vodnár 21. Január - 19. Február

Ryby
Ryby 20. Február - 20. Marec

Baran
Baran 21. Marec - 20. Apríl

Býk
Býk 21. Apríl - 21. Máj

Blíženci
Blíženci 22. Máj - 21. Jún

Rak
Rak 22. Jún - 22. Júl

Lev
Lev 23. Júl - 23. August

Panna
Panna 24. August - 23. September

Váhy
Váhy 24. September - 23. Október

Škorpión
Škorpión 24. Október - 22. November

Strelec
Strelec 23. November - 21. December


Stromový horoskop Keltov vznikol z kontaktu s prírodou

Každému stromu v lese Kelti pripisovali nejaké vlastnosti

O Keltoch, ktorých kmene sa v Európe sformovali medzi 10. a 8. storočím pred naším letopočtom, sa toho popísalo už dosť. Ich kňazi druidi poznali rôzne tajomstvá, patril medzi ne aj keltský horoskop. Kelti si vážili prírodu, žili s ňou v úzkom kontakte. Každý strom v lese zohrával nejakú úlohu, veď lesy boli pre nich domovom. K stromom sa správali s rovnakou úctou ako k ľuďom, o čom svedčia aj povesti, v ktorých sa objavujú motívy prerodu ľudí na stromy. A odtiaľ je už iba krôčik k stromovému horoskopu. Stromy podľa Keltov mali určité vlastnosti a tieto prechádzali do ľudí podľa toho, kedy sa narodili.

Narodení v čase 23.12. - 1.1 a 25.6. - 4.7. sú v znamení jablone. Títo ľudia hľadajú zlatú strednú cestu. Život si vážia, pritom dokážu využívať jeho plody. Jabloň nemá rada, keď sa jej niekto mieša do života, ale ani ona neriadi životy iných. Jablone sú tolerantné, chcú, aby si radosť zo života užívali všetci. Stále sú vôkol nich ľudia, ktorým treba pomáhať a dá sa na nich spoľahnúť. Keď je jabloň nešťastná, vždy si nájde niekoho, kto je na tom ešte horšie ako ona. Na podnety často reaguje prehnane, čo môže spôsobiť problémy v komunikácii. Jablone majú v sebe veľa energie a elánu, obyčajne toho stihnú oveľa viac ako iní.

Doba narodenia od 2.1. - 11.1. a 5.7. - 14.7. je v znamení jedle. Títo ľudia sú veľmi ľahko zraniteľní a väčšinu toho, čo sa v nich odohráva, si nechávajú pre seba. Nasadia si obrannú masku, ktorú zložia iba vtedy, ak si získate ich dôveru. Pocit bezpečia je pre nich veľmi dôležitý. Podstatné sú pre nich ich vlastné korene, nikdy nezabudnú, odkiaľ pochádzajú. Na to, aby sa niekde dostali, musia vynaložiť veľké množstvo energie. Idú pevne za svojimi cieľmi, sú nezdolní a sú schopní žiť aj tam, kde nie sú ideálne podmienky. Nemajú radi protekciu, pätolízačstvo alebo podvody. Vždy sú na strane spravodlivosti. Majú šľachetnú povahu a sú dobrými priateľmi. Jedľa je vo vzťahoch spočiatku neistá, ale je verná a svojmu drahému ochotne prinesie aj modré z neba.

Hloh /cypriš/ (narodení od 25. 1. do 3. 2. a od 26. 7. do 4. 8.) Literatúra uvádza obidva stromy, pričom majú mať podobné účinky. Tí, ktorí sa zrodili v tomto termíne, potrebujú veľa svetla k životu, tak ako tieto stromy. Radi robia len to, čo sami chcú, preto je medzi nimi veľa podnikateľov. Neznesú nad sebou nadvládu. Sú veľmi zvedaví a zaujíma ich všetko, čo sa vôkol nich deje. Ich cieľom je získať čo najviac informácií. Neznášajú násilie a vyhýbajú sa konfliktom. Neuľpievajú na peniazoch ani na majetku, podstatné je pre nich šťastie. Ani kariéra nie je pre nich rozhodujúca. Majú v sebe prirodzenú túžbu dodávať ľuďom nádej a zmierňovať osudové rany. Najspokojnejší sú vtedy, keď sú obklopení svojou rodinou a priateľmi. Vo vzťahu sú poddajní, potrebujú pri sebe silného partnera.

Od 11.3. - 20.3. a 13.9. - 22.9. je v znamení lipy. Lipa je symbolom Slovanov a medzi ľuďmi to bol veľmi obľúbený strom. Radi sa pod ním stretávali, a tak sa niet čo čudovať, že ľudia narodení v dňoch lipy sú obľúbení spoločníci. Lipy sú dobrosrdečné a priateľské. Vedia ľudí pobaviť, rozosmiať, ale predovšetkým im dokážu otvoriť srdce. Títo ľudia dokážu dať človeku pocit bezpečia a pokoja. Majú výraznú charizmu a napriek tomu, že nie sú priebojné, vždy si ich všimnete. Ich múdrosť, skromnosť a pokora nie sú pretvárkou. Lipa dokáže urovnať aj konflikty medzi ľuďmi. Zásadný význam má pre nich rodina. Lásku dokážu prijať, ale ešte intenzívnejšie ju vedia rozdávať. Často im uniknú praktické veci a pre ich dobrotu ich môžu aj zneužiť. Lipa pre druhého urobí všetko, aj to, čo mu vidí na očiach. Ak však nedostane citovú odozvu, z lipy sa stáva mlčanlivý, nevýrazný človek bez kvapky života.

Lieska (narodení od 22. 3. do 31. 3. a od 24. 9. do 3. 10.) Lieska je dosť nenápadný strom alebo skôr krík. Skrýva v sebe veľa dobrého a užitočného. Aj ľudia narodení v dobe vlády liesky majú tieto vlastnosti. Tichosť a nenápadnosť, snaha neupozorňovať na seba je ich prirodzenosťou. Ale práve tu platí tichá voda brehy myje. Sú mimoriadne nadaní, všetko sa dokážu naučiť veľmi rýchlo a chápu široké súvislosti. Majú tiež dobre rozvinutú intuíciu so schopnosťou vcítiť sa do danej situácie. Takýto typ ľudí pred pár storočiami považovali buď za svätcov alebo ich obvinili z čarodejníctva. Dokážu ovplyvniť iných ľudí svojou ústretovosťou a nekonfliktnosťou. Sú trpezliví a dôveryhodní, ale to isté vyžadujú aj od priateľov. Život chcú prežívať v láske a v dobre, ale nie vždy im vyjdú plány tak, ako si ich predsavzali. A tak sa často sklamú, čo ich vedie k zatvrdilosti a nedôvere. Nepotrebujú veľa, dokážu žiť z maličkostí a ľahko sa prispôsobujú. Ak sa však dostanú do situácie, ktorú nedokážu zvládnuť, je lepšie sa im vyhnúť. Ich slová aj činy môžu bolieť ako švihnutie lieskovým prútom. Žiť s nimi je na jednej strane veľká radosť, na druhej strane veľká mrzutosť. Sú však spoľahlivými a vernými životnými partnermi.

V časti decembra a januára podľa Indiánov vládne hus

Ľudia pod znamením husy sú neprístupní a hrdí

Pôvodní severoamerickí Indiáni vždy žili v tesnom kontakte s prírodou a boli presvedčení o tom, že charakter človeka je závislý na tomto vzťahu. Podľa ich horoskopu jednotlivým mesiacom vládnu príslušné zvieratá a tie tiež charakterizujú ľudí narodených v istom období. Ak je váš dátum narodenia v rozmedzí od 22. decembra do 21. januára, charakteristická je pre vás hus. Dosť tesne sa spája so znamením Kozorožca.

Ľudia považujú husy za neprístupné a hrdé, a to súvisí aj s charakterom ľudí, ktorí sa narodili pod týmto znamením. Kontaktujú sa iba s tými, ktorí spĺňajú ich vysoké nároky na intelektuálne aj morálne hodnoty. Podvodníci nemajú žiadne šance, rýchlo ich vedia odhaliť. Ľudia "husy" sa najlepšie cítia pri štúdiu alebo v práci. Sú to perfekcionisti, dokonale vykonávajú zverené úlohy, majú radi poriadok a harmóniu. Láska k druhému pohlaviu prichádza ťažko a zložito, často vyúsťuje až z dlhodobého priateľstva.

Erotický horoskop na tento rok

KOZOROŽEC

22. december 20. január

Muž v tomto znamení má veľké nároky na druhé pohlavie. Svoju zmyselnosť má pevne v rukách, pritom sa nekriticky vrhne do každého dobrodružstva. O citoch veľa nehovorí, ale žene naznačuje, že má vážne úmysly. Žena, ktorá ho miluje, čoskoro zistí, že na jednej strane je úslužný, poctivý, korektný, ale doma je tvrdohlavý a lenivý aj prehovoriť. Je realista, všetko musí prebiehať podľa plánu. Len žena, ktorá ho pozná roky, ho vie pochopiť a prežívať s ním veľké šťastie. Muž Kozorožec patrí medzi tých, ktorých treba podstrčiť. Skrýva v sebe veľa zmyselnosti a čaká na to, až si ho žena nájde.

Krásu, priateľstvo, plachosť, uzavretosť, rozum, zmysel pre obchod, to všetko nájde muž u ženy Kozorožca. Nevrhá sa nikomu okolo krku, aj keď by jej to bolo príjemné. Lichotníkov a lovcov trofejí prehliadne okamžite. V jadre je zmyselná, ale zakrýva to. Žena Kozorožec potrebuje istotu a dokonalý režim. Aj keď túži po veľkej láske, nikdy nepreberá iniciatívu. Muž po jej boku musí niečo znamenať, čo sa často považuje za vypočítavosť. Žena narodená v tomto znamení je poklad, ktorý každým rokom žiari jasnejšie a imponuje svojou silou. Muž, ktorý má málo času alebo sa bojí námahy, mal by dať od tejto ženy ruky preč.

VODNÁR

21. január 19. február

Muža Vodnára považujú za čudáka. Nevypočitateľný, tvrdohlavý, neudržateľný. Dnes je taký, zajtra iný. To platí pre neho aj v láske. Objavuje, skúša, experimentuje. Zaujíma ho to, čo je nové, vzrušujúce, čo tu ešte nebolo. Zamiluje sa vždy, keď vidí novú tvár. Pritom to nie je žiadny Don Juan, žene sa prihovára skôr rozpačito, ba až bezmocne. Partnerka nikdy nevie, na čom je. Raz jej dáva najavo ako ju šialene miluje, inokedy je tichý, uzavretý, vzdialený. Žena ho musí postrčiť, inak pôjde za inou. Je to muž pre tie ženy, ktoré už poznali všetkých ostatných. Je to sprievodca extázou, muž plný poézie.

Žena - Vodnár na prvý pohľad pôsobí chladne, ba až vypočítavo či zdržanlivo. Playboji okolo nej radi krúžia, ale musia vynaložiť veľkú námahu, aby ju získali. Rodičia sa obávajú, aby ich dcéra neostala starou pannou. Pritom ako partnerka je nežná a láskavá, ale aj veľmi zraniteľná. Potrebuje oporu, chce sa schúliť v náručí ochrancu, ale nikdy sa nestane slúžkou alebo otrokyňou. Partner môže všetko, len nie kritizovať, niečo jej vyčítať alebo si ju prispôsobovať na svoj obraz. Najláskavejšia, ale aj najzraniteľnejšia partnerka práve preto potrebuje odmietavý pancier.

RYBA

20. február 20. marec

Muž Ryba je zo žien fascinovaný. V priebehu piatich minút sa dokáže dvakrát zamilovať. V spoločnosti sa nezameria na najatraktívnejšiu ženu, ale na tú najsmutnejšiu, prípadne na dievča, ktoré má nohu v sadre. V jeho prítomnosti sa rozpúšťa bolesť a každý problém sa stáva bezcenným. Nevystupuje ako dobyvateľ žien, ak mu žena nejde v ústrety, stiahne sa. Má rád silné, dominantné ženy. Partnerka by mala vystupovať sebavedomo, on v nej potrebuje oporu. Žena ho chytí do siete tak, že sa ho pokúsi poriadne šokovať.

Žena Ryba je stelesnená Eva, ktorej neodolá žiaden muž. Väčšinou dosiahne všetko, čo chce. Emancipáciu neprijíma, lebo by stratila to, čo ju robí silnou. Muž cíti, že musí tejto stratenej bytosti pomôcť a už je chytený. Ryba ho drží na uzde tak dlho, kým sa do nej beznádejne nezamiluje. Každý, kto ju raz poznal, nemôže na ňu zabudnúť. Keď sa žena Ryba zamiluje, nepotrebuje jesť ani spať, ovláda ju iba sex. Partner v nej nájde vždy inú ženu. Žena Ryba patrí medzi tie, ktoré si muži radi vo svojej fantázii vysnívajú, avšak len máloktorý im vystačí na celý život.

BARAN

21. marec 20. apríl

Muž narodený v znamení Barana je divoký, netrpezlivý, ale v jeho prítomnosti sa vždy stane niečo neobyčajné či vzrušujúce. Ak ho žena zaujme, nič ho už neudrží. Jeho partnerka nemusí byť krásna, len nech má bujné poprsie. O ženu rád bojuje. Prirodzená vôňa vzrušenej ženy ho vie pripraviť o rozum. Muž Baran miluje to, čo je na žene prirodzené, nie umelé.

Žena Baran je mačkou s kožušinovými labkami, ktoré skrývajú ostré pazúry. Nesmelí, mäkkí muži by ju mali obísť oblúkom. Potrebuje veľkorysého, pevného muža. Vyberá si dlho, nakoniec si často zvolí toho nepravého. Je ako vulkán, viac zamilovaná do seba ako do iných. Je to typ vládkyne, od partnera sa nechá rada obdivovať, obsluhovať, len aby ho pred ostatnými pokorila. Jej partner musí niečo znamenať, chce, aby jej ho okolie závidelo. Nebude sa mu podriaďovať, ona musí byť pre neho to najdôležitejšie v živote. Žena Baran je vždy nenásytná.

BÝK

21. apríl 20. máj

Muž je na prvý pohľad nenápadný, pôsobí nemotorne. Zostáva v pozadí a vyčkáva. Keď sa však rozbehne, nič ho nezastaví. K žene sa približuje pomaly. Už po týždni je do nej zamilovaný, láska je pre neho vždy veľká, nie prchavá. Slabá, plachá, bezmocná žena sa nedočká jeho pozornosti. Je ješitný, má rád lichôtky. Potrebuje veľa nežnosti a predovšetkým pohodlie. Muž Býk je komplikovaný typ. Ak si ho získate, vaša snaha bude odmenená.

Žena Býk je zázrakom prírody, je to partnerka ako sen. Je zvodná a erotická. Jej myslenie je priamočiare a úprimné. Riadi sa intuíciou a inštinktami a väčšinou jej to vyjde. S partnerom, ktorého si vyberie, prežije celý život. Vidí v ňom otca svojich detí a človeka, s ktorým bude prekonávať prekážky. Ak si v spoločnosti niekoho vyberie, zariadi to tak, aby sa o ňu uchádzal on. O partnera sa chce oprieť a rada sa mu podriadi. Kto chce vidieť ženu Býka šťastnú, musí jej vytvoriť pohodlie a nechať ju krásne leňošiť. Potom pradie jedna radosť.

BLÍŽENCI

21. máj 21. jún

Muž narodený v tomto znamení je šarmantný, plný nápadov a veľmi pohyblivý. Vyžaruje z neho magické fluidum. Je to muž náhlych obratov, prekvapení a rozporov. Chce a musí mať všetko. Blíženec nestrúha žiadne komplimenty a aj keď je zamilovaný, tají svoje city. Žena, ktorá ho chce nadchnúť, musí byť pre neho stále čímsi iná. Raz môže byť upírom, inokedy mačiatkom. Matka má v jeho živote výnimočné postavenie, celý život potrebuje prsia, na ktorých by sa mohol vyplakať. Ak si chcete udržať muža Blíženca, starajte sa o to, aby vždy stál vo svetle reflektorov, vtedy je veľkým, fantastickým mužom.

Ženu narodenú v znamení Blížencov nikdy dokonale nespoznáme. Je umelkyňou zmien. Od mužov očakáva galantné dvorenie plné rešpektu. Chce byť uctievaná a obdivovaná. Napriek skúsenostiam s mužmi často natrafí na toho nepravého. Ak by muž po jej boku bol hoci ideálny, neprestane sa pýtať, či by sa nenašiel chlap, ktorý by sa k nej lepšie hodil. Rada mení partnerov, ale to, čo ponúka, je jedinečné. Jej láska je spontánna, neplánovaná. Muž by s ňou vždy mal súhlasiť, pritom ona musí mať pocit, že pre ňu urobil všetko. Kto si získa ženu Blíženca, prežije s ňou nebo i peklo už tu, na Zemi.

RAK

22. jún 22. júl

Ak muža Raka priťahuje nejaká žena, rád zalezie do svojej tvrdej škrupiny a ustupuje. Je to také utiahnuté dieťa. Nevie si predstaviť, že by žena mohla milovať práve jeho. Má zraniteľnú dušu. Ak v mladosti Rak natrafí na ženu, ktorá ho vysmiala a pokorila, nikdy sa nezmieri s touto porážkou. Rak však disponuje jemným citom a bohatou fantáziou. Nemá rád flirtovanie, správa sa však spontánne. Neverný je iba málokedy. Žena, ktorá ho priťahuje, má mať v sebe niečo obdivuhodné, čo je hodné zbožňovania. Muž - Rak je taký, akým ho urobí žena.

Žena Račica je tajuplná, pri jej pohľade sa každému mužovi zatají dych. Mysľou mu prejde: "Po takejto žene som vždy túžil". A hneď ju chce chrániť, ale zároveň ničiť. Vníma ju ako bezmocné dieťa, ktoré potrebuje ochranu. Ona chce ukázať svoje city, ale bojí sa, že by to zničilo dojem, ktorý si o nej utvoril. Pri Račici muž musí získať jej dušu, až potom telo. Paradoxne túži najmä po drsnom mužovi, aj keď si to nikdy neprizná. Je nežná ako dravá mačka a divoká ako tiger. Muža potrebuje obdivovať, neznáša slabé typy. Chce byť láskaná a neustále počúvať aká je krásna. Blažený je muž, ktorý získa tento zázrak, ženu Raka.

LEV

23. júl 23. august

Muž - Lev je stelesnené sebavedomie, istota, dôstojnosť. Očakáva, že mu každá žena padne k nohám. Pôsobí ako magnet a ženy to vedia. Je presvedčený, že patrí k najneodolatelnejším mužom. Zamilovanosť je u muža Leva trvalý stav. Nenechá sa ovládnuť, žena pre neho znamená len vzácnu ozdobu. Láska a sex sú pre neho dve rôzne veci. Aj pri milovaní musí zostať na svojom tróne. Partnerka musí byť pôvabná, obletovaná a pestovaná. Jeho klenot potrebuje správny dizajn a musí mať čo najlepšie balenie. V jadre je muž Lev jednoduchý, priamočiary, pre ženu, ktorá ho dokáže chápať, je výborným partnerom.

Ženu narodenú v tomto znamení nijako nie je možné dobyť. Ona sama si volí muža, ktorý sa jej páči. Je presvedčená o svojich hodnotách a keďže to zariadila tak, akoby si ju našiel on, vstupuje do vzťahu s touto osobou. Potrebuje takého muža, ktorý jej bude imponovať. Často sa jej partnerom stane šofér a či záhradník, sociálne postavenie muža u nej nehrá rolu. Očakáva, že jej bude venovať veľa času a dávať jej cenné rady. A keď jej partner nestačí, hľadá si iného. Kto má odvahu žiť s Levicou, o ktorej vie, že ju nemôže nikdy skrotiť, ten má pred sebou vzrušujúci, plný život.

PANNA

24. august 23. september

Muž je navonok prísnym puritánom. Bojuje proti úpadku mravov, o sexe sa v jeho prítomnosti nemôže hovoriť. V tajnosti ho však sexualita veľmi zamestnáva, srdce túži po nežnostiach. Je to komplikovaný typ, vybočuje z vychodených chodníčkov. Pristúpi aj na sobáš z rozumu, ak mu prinesie výhody. Vo vzťahu k žene je estét, všetko musí byť krásne. Očakáva, že milenka bude láskyplná a nežná. Odmietnutie v posteli môže spôsobiť, že sa nadlho alebo úplne stáva impotentným. S mužom Pannou spočiatku môže byť žena v láske sklamaná, ale deň po dni, rok po roku sa to mení.

Je to znamenie neobyčajne krásnych, ale osamelých žien. Muži narážajú na pevnú závoru. Je to silná bytosť, ovláda svoj život sama. Ak ju muž dokáže "roztopiť", lebo v kuse ľadu sa skrýva horúca krv, prejaví sa ako odvážna, zmyselná bytosť. Rada pôsobí ako intelektuálka. Je odmietavá, lichôtky na ňu neplatia, ale ak sa ukáže správny spoločník, vzbudí v nej záujem. Chce muža celého, nielen jeho telo. Žena Panna je božská pre labužníkov a znalcov.

VÁHY

24. september 23. október

Vystupovanie muža narodeného vo Váhach je elegantné a galantné. Je šarmantný, ženy majú rady tento typ muža, lebo sa rád prispôsobí. Obklopuje sa krásou a hodnotnými vecami. Z tohto znamenia pochádza aj najviac sobášnych podvodníkov a lovcov vena. Mnohé pre neho celkom stratia hlavu, dokáže taktizovať, tým získava všetko. Disponuje bohatou fantáziou a neúnavne hľadá, čím by kráľovnú svojho srdca urobil šťastnou. V láske sa snaží, tak ako aj v iných veciach, byť perfektný. Od partnerky očakáva pohodu, žiadne scény. Muž Váhy chce vidieť v každej žene dámu.

Žena narodená vo Váhach zbalí muža skôr, než pochopí, o čo vlastne ide. Často prikyvuje s nevinným úsmevom a pritom si robí čo chce. Má svoj osobitný spôsob myslenia, nedá sa na ňu ísť logicky. Muži ju nazývajú potvorou iba v jej neprítomnosti, ale akonáhle sa objaví, poletujú okolo nej ako včely. Veľa dokáže urobiť pre krásu, svoj štýl a módny efekt. Svoj cieľ dosiahne vždy a bez veľkých nákladov, pretože je šikovná, praktická a nápaditá. Je fixovaná na jedného muža, to jej však nebráni ukazovať sa aj iným. Jej partner by mal byť nadšencom a lichotníkom. Žena Váhy potrebuje nápaditého, ale nežného ctiteľa.

ŠKORPIÓN

24. október 22. november

Muž žije neustále medzi dneškom a zajtrajškom. Kto si s ním začne, nekúpi med, ale korenie. Bez lásky by nemohol existovať. Je neobyčajne citlivý a v sexe jeden z najzdatnejších. Pôsobí ako tichá voda, ale v ňom to vrie. Ak spozná vzrušujúcu ženu, už ho nič nezastaví. Žiadny muž nie je taký húževnatý ako práve on. Ideálom sú pre neho krehké, plaché bytosti. Muž Škorpión netúži po háreme, ale po stopercentnej žene. Len tá, ktorá má odvahu sa mu pokoriť, môže nájsť svoje šťastie.

Žena Škorpión má diabla v tele, nikto jej nemôže konkurovať. Patrí k najvernejším partnerkám, ale mužov fascinuje. V prípade mužovej nevery je schopná vyškriabať mu oči. Na tejto žene je všetko sexy, oplýva bohatým temperamentom. Láska je pre ňu vhodná kedykoľvek a kdekoľvek. Nenechá sa ľahko dobyť, i keď flirt je jej vášňou. Žena Škorpión je vulkán, ktorý veľa dáva, ale aj veľa potrebuje.

STRELEC

23. november 21. december

Ženy by sa Strelcovi mali vyhýbať, pritom na neho neuveriteľne letia. Sála z neho prudký, plný život. Zostáva tajuplný aj pre ženu, ktorá pri ňom zotrvá desiatky rokov. Jeho ciele sú pre obyčajných smrteľníkov šialenstvom, nenormálnosťou, on ich napriek tomu vytvára. Nerád sa upína na jeden typ žien, v každej hľadá niečo zaujímavé. Jeho dvorenie je priame, komplimentami neoplýva. Hovorí čo si myslí, aj keď je to zraňujúce. Partnerka mu musí ponechať veľa slobody, neskladá účty. Muž Strelec je excentrický, žene vie poskytnúť veľa, ale za predpokladu, že ho berie takého, aký je a že ho netúži prerobiť.

Ženu Strelca magicky priťahuje niečo neznáme. Jednoduché prostredie takmer nevidí. Tak je to aj s láskou v živote ju nepovažuje za bezpodmienečnú. Kto miluje ženu tohto znamenia, miluje vždy inú ženu. Je to síce úmorné, ale aj prekvapujúce a osviežujúce. Pre muža, ktorý má rád extravagancie, pôsobí ako elixír. Každý pokus spútať ju by znamenal koniec partnerského vzťahu. Nemiluje scény, ale improvizáciu. U muža hľadá predovšetkým silnú ruku, ktorá by ju viedla a poskytla istotu. Na ženu - Strelca letia skúsení muži, vyžaruje z nej silný veľasľubujúci erotizmus.

Horoskop od veštkyne Zany na rok 2009

 

Baran 21. 3. - 20. 4.

Muž:

Peniaze: Posledný jarný mesiac bude najúspešnejší z celého roka. Neváhajte investovať.

Zdravie: Počas leta si dávajte pozor na studenú vodu a prechladnutie. Ťažko by ste sa liečili.

Láska: Úspešný rok, no bez vášnivých vzťahov. Venujte sa partnerovi, pracovne budete vyťažení a hrozí vám, že svoju polovičku budete zanedbávať.

 Žena:

Peniaze: Budete míňať viac, ako stačíte zarobiť. Neberte si úvery a vyhnite sa pôžičkám.

Zdravie: Najmä na jeseň bude ohrozená chrbtica, dbajte na to, aby ste sa nedostali do prievanu.

Láska: Vaša tvrdohlavosť vás bude hnať do stále nových dobrodružstiev. To, čo hľadáte, máte už pritom doma.

 

Býk 21. 4. - 20. 5.

Muž:

Peniaze: Máte pr ed sebou stabilný a úspešný rok. Kríza, ktorá navôkol panuje, sa vás dotkne minimálne.

Zdravie: Ideálne by bolo, keby ste letnú dovolenku strávili pri mori. V druhej polovici roka pozor na drobné úrazy.

Láska: Začiatok roka sa nesie v znamení nadväzovania nových vzťahov, ktoré viacerým z vás prinesú záväzky na celý život.

Žena:

Peniaze: Okolo júla nastane výrazné zlepšenie vašej finančnej situácie. Ste vytrvalé a všetko, čo nadobudnete, je zásluhou vašej pevnej vôle.

Zdravie: Nezabúdajte počas celého roka na dostatok tekutín. Vyhnete sa tak, najmä v lete opúchaniu nôh.

Láska: Rodina je pre vás všetkým, no napriek tomu koncom roka budete odolávať možnému novému vzťahu.

 

Blíženci 21. 5.- 21. 6.

Muž:

Peniaze: Prvá polovica roka bude patriť k tým menej dobrým obdobiam. Zlepšenie nastane v júni.

Zdravie: Ak fajčíte, je najvyšší čas s tým prestať! Hrozia vám zápaly priedušiek a pľúc.

Láska: Vaše obdobia ľúbenia a neľúbenia budú počas tohto roka výraznejšie ako inokedy. Budete vnútorne nespokojní.

Žena:

Peniaze: Pevná pozícia v práci a k tomu adekvátne ohodnotenie. Pozor na nepremyslené slová na adresu šéfa.

Zdravie: Stabilné zdravie počas celého roka. Vyhnite sa však chladným nápojom.

Láska: Ak nie ste v trvalom zväzku, tento rok je vhodný na nadväzovanie nových známostí.

 

Rak 22. 6. - 22. 7.

Muž:

Peniaze: Snažte sa urobiť si rezervu hneď začiatkom roka. Veľmi sa vám zíde uprostred leta, keď vás čakajú výdavky, s ktorými ste nepočítali.

Zdravie: Vaše migrény sa zmiernia konca leta, ba je tu možnosť, že úplne vymiznú.

Láska: Ak sa vám bude zdať začiatkom nového roka, že nemáte šťastie v láske, vyčkajte do jesene. Stretnete niekoho, kto zmení váš život!

 Žena:

Peniaze: Vždy ste s peniazmi hospodárili veľmi opatrne. Tento rok vám však ponúkne možnosť výhodnej investície.

Zdravie: Aj v lete si dávajte pozor na prechladnutia od nôh. Dbajte o svoju krížovú oblasť.

Láska: Je tu rok vhodný pre tie z vás, ktoré sa rozhodli vzťah či manželstvo ukončiť. Stane sa tak bez vážnych následkov.

 

Lev 23. 7. - 23. 8.

Muž:

Peniaze: V auguste či septembri môžete výhodne zmeniť zamestnanie.

Zdravie: Čaká vás náročný rok, budete si musieť dávať pozor viac ako po iné roky. Najmä v lete riziko srdcových kolapsov.

Láska: Vašu nestabilitu v manželstve podporí na jar ešte aj to, že na ženy zapôsobíte očarujúco.

Žena:

Peniaze: S financiami veľmi opatrne! Premyslite si každý väčší výdavok a zvážte, či je nutný! Nepožičiavajte peniaze!

Zdravie: V lete si užite slnka. Získate energiu, pre vás takú potrebnú na zamračené a upršané chladnejšie dni.

Láska: Dámy v trvalom zväzku, doprajte partnerovi neobvyklú dovolenku, alebo aspoň niekoľkodňový výlet. Váš vzťah to zlepší a osvieži viac, ako by ste čakali.

 

Panna 24. 8. - 23. 9.

Muž:

Peniaze: Ak zvažujete kúpu domčeka či bytu, tento rok je pre vás ako stvorený.

Zdravie: Tým, že je pred vami obdobie premýšľania a dôležitých rozhodnutí, je nutné si uvedomiť, že musíte veľa spať a správne relaxovať!

Láska: Zložitý rok pre vzťahy a ich fungovanie. Nerobte zásadné a unáhlené rozhodnutia.

Žena:

Peniaze: Ťažká situácia vás bude sprevádzať počas celého roka. Nezúfajte! Zvažujte, na čo musíte vydať peniaze a na čo nie.

 Zdravie: Ak máte problémy s krvným tlakom, tento rok budete zvládať trošku horšie. Vyskúšajte aj bylinkové čaje a zmesy.

 Láska: Najmä v lete budete opklopené novými vzťahmi a priateľstvami. Možnosť flirtov na jeseň a novej lásky v zime.

 

Váhy 24.9.-23.10.

Muž:

Peniaze: Precíznosť, s akou ste v minulosti investovali, sa vám vráti v podobe istoty.
Zdravie: Vaše zdravie bude pevné počas celého nasledujúceho roka.
Láska: Začiatok leta je pre vás rozhodujúci! Nová láska a vzťah, ktorý bude trvalý. Pri flirtoch - pozor na ochranu!

 

Žena:
Peniaze: Váhavosť, vlastná vášmu znameniu, bude pri vás najmä v druhej polovici roka. Pri rozhodnutiach využite intuíciu a odhad.
Zdravie: Kolená, kĺby, končatiny. Na tie musíte dbať a chrániť si ich. Pri lyžovačkách platí – radšej pomalšie.
Láska: Prvá polovica roka sa bude v znamení neistoty, no v druhej budete excelovať. Originalitou, výrečnosťou a humorom.

 

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Muž:
Peniaze: Dostanete navonok lukratívnu ponuku. No myslite na to, že nie všetko, čo vyzerá dobre, dobrým aj je. Preverte situáciu.
Zdravie: Pokiaľ trpíte nadváhou, jarné mesiace sú pre vás vhodné na to, aby ste s tým niečo urobili. Inak vám hrozia problémy so srdcom a dolnými končatinami.
Láska: Je pred vami pokojnejší rok, akoby ste si podvedome potrebovali odpočinúť od nových lások a vzťahov.

Žena:
Peniaze: Úspešný ani vyrovnaný rok! Žiadne veľké výdavky ani straty. Doprajte si dovolenku, zaslúžite si ju.
Zdravie: Vyhýbajte sa stresu a vážnym rozhodnutiam. Ohrozená je krčná chrbtica a žalúdok. Zlepšenie nastane uprostred jesene.
Láska: Uvažujete nad radikálnou zmenou vo vzťahu? Počkajte s tým do leta, ktoré vám bude v tomto smere priať.

 

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Muž:
Peniaze: Len ak prestanete neuvážene míňať svoje úspory, podarí sa vám v tomto roku vyhnúť katastrofám.
Zdravie: Začiakom leta vás čaká zhoršenie zdravotného stavu, najmä psychiky. Už na jar začnite s očistou a veľa relaxujte.
Láska: Rok plný nádeje, nových začiatkov, priateľstiev. Jeseň praje nezadaným, dokonca sa budete rozhodovať medzi dvomi ženami.

Žena:

Peniaze: Najmä v zime platí – všetko, čo sa financií týka, akékoľvek zmluvy, dohody, si dôkladne prečítajte. Premyslene sa rozhodujte!

Zdravie: V januári zvýšte opatrnosť pri chôdzi. Hrozia vám zlomeniny a úrazy, najmä panvy a nôh. Zvyšok roka je priaznivý a pokojný.

Láska: Chcete byť milované a milovať. Hlavne v letných mesiacoch sa obzerajte, kto je vo vašom okolí. Zamilovanosť, partnerstvo.

 

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Muž:
Peniaze: Rok náročný hlavne na výdavky týkajúce sa vašej rodiny. Stabilita v zamestnaní a vysoká pravdepodobnosť zvýšenia platu či postu.
Zdravie: Hneď na začiatku roka vás čaká preťaženie, čo sa odrazí aj na vašom zdraví. Ak sa už stane, že ochoriete, musíte chorobu vyležať v posteli!
Láska: Neočakávané zvraty vo vzťahoch sa prejavia najmä v apríli, máji. Pokúste sa oddeliť rozum od srdca, pretože každé z nich vám hovorí niečo iné.

Žena:
Peniaze: Ak premýšľate o zmene zamestnania, v marci bude na to vhodný čas. Nebojte sa zmien, sú pozitívne.
Zdravie: Nesadať na studené a mať nohy v teple, na to by ste mali myslieť nielen v zime. Hrozia vám prechladnutia spodnej časti tela.
Láska: Lásky a starostlivosti zo strany partnera si počas celého roka užijete nadmieru a plným priehrštím.

 

Vodnár 21. 1. - 20. 2.

Muž:
Peniaze: V zamestnaní budete musieť koncom roka obhájiť svoju pozíciu. Ak veríte v číselné lotérie, v prvých dvoch mesiacoch stavte!
Zdravie: Vcelku vyrovnané, stabilné. Len v lete sa vyhýbajte priamemu slnku, hrozia spáleniny. Počas celého roka plávajte a choďte pravidelne do sauny.
Láska: Venujte zvýšenú pozornosť partnerovi. Rok je rizikový pre krízy v trvalom vzťahu.

Žena:
Peniaze: Vaše tendencie míňať budú v tomto roku trošku tlmené. Bude to spôsobené aj zmenami v práci a vašimi obavami. Všetko sa zlepší na jar.
Zdravie: Ak si nebudete dávať pozor, je veľmi pravdepodobné, že nádchy a chrípky sa vám nevyhnú.
Láska: Nové vzťahy, flirty a radostné očakávanie. Užívajte si v tento rok všetko, čo vám láska nadelí. vzťahu.

 

Ryby 21. 2. - 20. 3.

Muž:
Peniaze: Je pred vami rok trochu konfl iktný v zamestnaní, vyhnite sa konfrontáciám s nadriadenými. Peniaze nevydávajte neuvážene.
Zdravie: Vyhýbajte sa kúpaniu v prírodnej vode. Venujte zvýšenú starostlivosť kĺbom a svalom, doprajte si aspoň raz mesačne kvalitnú masáž.
Láska: Neflirtujte! Ak ste v trvalom vzťahu, snažte sa ho upevniť. Nezadaní – partnerku si nevyberajte podľa toho ako vyzerá, ale aký je to človek.

Žena:
Peniaze: Ani v prvej polovici roka neočakávajte zázraky. Musíte zatiaľ vystačiť s tým, čo máte. Od septembra sa začne vaša situácia postupne zlepšovať.
Zdravie: Veľmi pravdepodobné sú prechladnutia obličiek, pokiaľ nebudete o seba dbať! Takisto sa snažte vyhnúť depresívnym, ťažkým myšlienkam.
Láska: Zmeny! Sú príznačné pre celý rok. Uzatváranie manželstiev, nové lásky. Vychutnajte si každý okamih lásky, ktorý k vám príde počas nasledujúcich mesiacov.

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.